NAUJAS Minn Kota Ulterra 112 DSC 60" WR

NAUJAS Minn Kota Ulterra 112 DSC 60" WR

Parduotuvės:

KAUNAS, Savanorių pr. 104

UTENA, Šaltinių g. 1

MINN KOTA ULTERRA 112 DSC 60" WR GPS elektrinis variklis

Ulterra su automatiniu pakėlimu/nuleidimu ir Power Trim bus geras pagalbininkas žvejyboje. Pilnai atnaujintas modelis su dar daugiau naujovių. Ulterra modelio pakėlimas ar nuleidimas galimas mygtuko paspaudimu – nuotoliniu valdymo pultu ar kojiniu, reiškia, kad daugiau nereikės kilnoti elektrinio variklio rankomis. Su programuojamu kojiniu pedalu, praplėstu GPS funkcionalumu ir integruotais Dual Spectrum CHIRP ir MEGA Side Imaging šis GPS variklis neturi lygių.

 

 • Automatinis pakėlimas/nuleidimas: pakėlimas ar nuleidimas Ulterra modeliuose yra tik mygtuko paspaudimu nuotoliniame pultelyje, kojiniame pedale ar tiesiai iš echoloto naudojant One-Boat Network programėlėje ar Humminbird echolotuose. Power trim: variklio pakėlimas ar nuleidimas mygtuko paspaudimu, lengva pakeisti variklio aukštį nepalietus variklio.

 • Išplėstas GPS variklio veikimas: The One Boat sistema suteikia nepriekaištingą valdymą variklio iš Humminbird echoloto. Taip pat lengvas naudojimas su nuotoliniu pulteliu. Užsiinkaruoti, rašyti maršrutus, plaukti pagal gylio linijas, automatiškai naviguoti į megstamus taškus, valdyti greitį, kryptį ir dar daugiau.


 • Spot Lock: variklis laikys jus vietoje nepriekaištingo GPS pagalba. Su integruotu priekiniu davikliu, naudojantis JOG funkcija, užinkaruotą vietą galėsite pastumti į bet kurią pusę 1.5m atstumu. Ši ir dar daugiau funkcijų su Ulterra elektriniu GPS varikliu 


 • Lengvai valdomas kojinis pultas: vienintelis pultas kuris turi Power Steering sistemą, taip pat su programuojamais mygtukais kuriuos galima susidėlioti pagal poreikius, ar tai būtų taškų žymėjimas, variklio išjungimas ar Minn Kota seklių vandenų inkaro išskleidimas.


 • Baterijos matymas realiu laiku: matykite baterijos lygį realiu laiku kol variklis veikia.

 • Minn Kota Maximizer funkcija: naudojant tą pačią bateriją – akumuliatorių, nuplauksite iki 5 kartų toliau nei plaukiant su kitais varikliais. Tegul žvejyboje nelieka minčių apie baterijos – akumuliatoriaus įkrovimo lygį, Maximizer funkcija pasirūpins, kad žvejyboje praleistumėte tiek laiko, kiek jūs patys to norite. Baterijos – akumuliatorių įkrovimo lygį galėsite matyti savo WR pultelyje.
 • Nesunaikinama variklio koja: Garantija suteikiama visam gyvenimui
 • Naudojimas per programėlę: Valdykite Ulterra tiesiai iš Apple ar Android įrenginių. Variklio valdymas bus dar lengvesnis, taip pat galimybė atnaujinti įrenginį.
 • Įmontuotas sonaras: esantis variklio kojoje suteikia ypatingai ryškų Humminbird Dual Spectrum CHIRP atvaizdavimą.

Atnaujintas nuotolinio valdymo pultas!


Komplektacija: Ulterra 112lbs 60" variklis su įmontuotu Dual Spectrum CHIRP, belaidžiu pultu, pavadėliu, kojiniu pultu, MKP-38 sraigtu, Ethernet laidu, Humminbird HELIX laidas Ethernet ir įmontuotam sonarui, montavimo detalės.


Specifikacija

Modelis: Ulterra 112 lb 60", Dual Spectrum Chirp Sonar, Bevielis pultas

Modelio numeris: 1358945

Vandens tipas: Gėlas vanduo FW

Kojos ilgis: 60” (153cm)

Galia: 112lb

Įtampa : 36V

One-Boat komunikacija: Taip

QUEST serija: Ne

Spot-Lock: Taip

Įmontuotas sonaras: Dual Spectrum Chirp Sonaras

Kojinis pedalas: Taip

Valdymas: Nuotolinis pultas, kojinis pultas

Automatinis pakėlimas/nuleidimas: Taip

Power Trim: Taip

Power Steering: Taip

Lift-Assist: Ne

Nuotolinis pultas: Taip

i-Pilot Link (GPS): Ne

i-Pilot (GPS): Ne

Autopilot: Taip

CoPilot: Ne

Greitis: Kintamas

DigitalMaximizer sistema: Taip

Baterijos indikatorius: Taip

Sraigtas: MKP-38

Garantija: 2 metai


Pagalba

Reikia pagalbos, turite klausimų? Skambinkite telefonu: +370 693 55055 arba rašykite: [email protected]

 • Prekės kodas: V2311280049
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • 3,990.00€

Žymos: minn kota, ulterra, dsc

//-->