NAUJAS Minn Kota INSTINCT Riptide 90/115 lb 87" WR QUEST

Nauja! NAUJAS Minn Kota INSTINCT Riptide 90/115 lb 87" WR QUEST

Parduotuvės:

KAUNAS, Savanorių pr. 104

UTENA, Šaltinių g. 1

NAUJAS MINN KOTA INSTINCT Riptide 90/115 lbs 87" WR QUEST GPS elektrinis variklis

Instinct su automatiniu pakėlimu/nuleidimu ir Power Trim bus geras pagalbininkas žvejyboje. Pilnai atnaujintas modelis su dar daugiau naujovių. Naujasi QUEST serijos modeliai su dviguba galia - 24/36V bešepetėliai varikliai. Instinct modelio pakėlimas ar nuleidimas galimas mygtuko paspaudimu – nuotoliniu valdymo pultu ar kojiniu, reiškia, kad daugiau nereikės kilnoti elektrinio variklio rankomis. Su pilnai atnaujintu varikliu ir jo tvirtinimu, praplėstu GPS funkcionalumu, nauju ECO rėžimu šis GPS variklis neturi lygių. Riptide modeliai yra pritaikyti plaukti visuose vandens telkiniuose ar atviroje jūroje

 

 • QUEST serija: šie 24/36V dvigubos įtampos bešepetėliai varikliai buvo neatpažystamai atnaujinti, pradedant montavimu, sraigtu, pagalba iškėliant ir baigiant veikimu ir operacine sistema. Šie modeliai įžengia į rinką ateinančiais metais ir nežada konkurentams užleisti vietos tarp pačių geriausiųjų.

 • Automatinis pakėlimas/nuleidimas: pakėlimas ar nuleidimas Instinct modeliuose yra tik mygtuko paspaudimu nuotoliniame pultelyje, kojiniame pedale ar tiesiai iš echoloto naudojant One-Boat Network programėlėje ar Humminbird echolotuose. Power trim: variklio pakėlimas ar nuleidimas mygtuko paspaudimu, lengva pakeisti variklio aukštį nepalietus variklio.

 • Išplėstas GPS variklio veikimas: The One Boat sistema suteikia nepriekaištingą valdymą variklio iš Humminbird echoloto. Taip pat lengvas naudojimas su nuotoliniu pulteliu. Užsiinkaruoti, rašyti maršrutus, plaukti pagal gylio linijas, automatiškai naviguoti į megstamus taškus, valdyti greitį, kryptį ir dar daugiau.


 • Spot Lock: variklis laikys jus vietoje nepriekaištingo GPS pagalba. 
 • Slinkimo rėžimas: automatiškai reguliuos kursą ir greitį tuo pačiu metu, reiškia, kad nebereikės prisitaikyti prie maršruto, elektrinio variklio greičio keitimosi net esant ir dideliam vėjui. Šios ir daugelis kitų funkcijų kurias gali vykdyti QUEST serijos elektriniai varikliai

 • Baterijos matymas realiu laiku: matykite baterijos lygį realiu laiku kol variklis veikia, gaunamas signalas kai baterijos lygis sumažėja iki 20%, tam, kad būtų įjungtas Eco rėžimas kuris prailgins baterijos veikimą. 


 • Minn Kota Maximizer funkcija: naudojant tą pačią bateriją – akumuliatorių, nuplauksite iki 5 kartų toliau nei plaukiant su kitais varikliais. Tegul žvejyboje nelieka minčių apie baterijos – akumuliatoriaus įkrovimo lygį, Maximizer funkcija pasirūpins, kad žvejyboje praleistumėte tiek laiko, kiek jūs patys to norite. Baterijos – akumuliatorių įkrovimo lygį galėsite matyti savo WR pultelyje.
 • Nesunaikinama variklio koja: Garantija suteikiama visam gyvenimui.
 • Naudojimas per programėlę: Valdykite Instinct tiesiai iš Apple ar Android įrenginių. Variklio valdymas bus dar lengvesnis, taip pat galimybė atnaujinti įrenginį.
 • Apsauga nuo korozijos: Riptide modelių apatinės kojos dalies korpusas nusmėliuotas ir tada padengtas aliuminis nuo oksidacijos ir rūdžių. Paskutinis miltelinio dažymo sluoksnis suteikia maksimalią apsaugą.

Atnaujintas nuotolinio valdymo pultas!


Minn Kota Instinct QUEST GPS varikliai su daugybe naujovių kurios buvimą ant vandens pavers dar lengvesniu ir malonesniu


Komplektacija: Instinct 90/115 lb. 87" variklis su belaidžiu pultu, pavadėliu, MKP-40 sraigtu, Ethernet laidu, Humminbird HELIX laidas Ethernet ir įmontuotam sonarui, montavimo detalės.

Galimybė rinktis Riptide variklių spalvą - juodą ar baltą!

Specifikacija

Modelis: INSTINCT QUEST 90/115 lb 87", Bevielis pultas

Modelio numeris: 1358562

Vandens tipas: Sūrus vanduo - SW

Kojos ilgis: 87” (221cm)

Galia: 90/115lb

Įtampa : 24/36V

One-Boat komunikacija: Taip

QUEST serija: Taip

Spot-Lock: Taip

Įmontuotas sonaras: Ne

Kojinis pedalas: Ne

Valdymas: Nuotolinis pultas

Automatinis pakėlimas/nuleidimas: Taip

Power Trim: Taip

Power Steering: Taip

Lift-Assist: Ne

Nuotolinis pultas: Taip

i-Pilot Link (GPS): Ne

i-Pilot (GPS): Ne

Autopilot: Taip

CoPilot: Ne

Greitis: Kintamas

DigitalMaximizer sistema: Taip

Baterijos indikatorius: Taip

Sraigtas: MKP-40

Garantija: 2 metaiPagalba

Reikia pagalbos, turite klausimų? Skambinkite telefonu: +370 693 55055 arba rašykite: [email protected]

 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • 7,550.00€

Galimi pasirinkimai

Žymos: minn kota, instinct, quest

//-->