NAUJAS Minn Kota Ulterra 90/115 MSI 60" WR QUEST

NAUJAS Minn Kota Ulterra 90/115 MSI 60" WR QUEST

Parduotuvės:

KAUNAS, Savanorių pr. 104

UTENA, Šaltinių g. 1

MINN KOTA ULTERRA 90/115 MSI 60" WR QUEST GPS elektrinis variklis

Ulterra su automatiniu pakėlimu/nuleidimu ir Power Trim bus geras pagalbininkas žvejyboje. Pilnai atnaujintas modelis su dar daugiau naujovių. Naujasi QUEST serijos modeliai su dviguba galia - 24/36V bešepetėliai varikliai. Ulterra modelio pakėlimas ar nuleidimas galimas mygtuko paspaudimu – nuotoliniu valdymo pultu ar kojiniu, reiškia, kad daugiau nereikės kilnoti elektrinio variklio rankomis. Su programuojamu kojiniu pedalu, pilnai atnaujintu varikliu ir jo tvirtinimu, praplėstu GPS funkcionalumu, nauju ECO rėžimu ir integruotais Dual Spectrum CHIRP ir MEGA Side Imaging šis GPS variklis neturi lygių.

 

 • QUEST serija: šie 24/36V dvigubos įtampos bešepetėliai varikliai buvo neatpažystamai atnaujinti, pradedant montavimu, sraigtu, pagalba iškėliant ir baigiant veikimu ir operacine sistema. Šie modeliai įžengia į rinką ateinančiais metais ir nežada konkurentams užleisti vietos tarp pačių geriausiųjų.

 • Automatinis pakėlimas/nuleidimas: pakėlimas ar nuleidimas Ulterra modeliuose yra tik mygtuko paspaudimu nuotoliniame pultelyje, kojiniame pedale ar tiesiai iš echoloto naudojant One-Boat Network programėlėje ar Humminbird echolotuose. Power trim: variklio pakėlimas ar nuleidimas mygtuko paspaudimu, lengva pakeisti variklio aukštį nepalietus variklio.

 • Išplėstas GPS variklio veikimas: The One Boat sistema suteikia nepriekaištingą valdymą variklio iš Humminbird echoloto. Taip pat lengvas naudojimas su nuotoliniu pulteliu. Užsiinkaruoti, rašyti maršrutus, plaukti pagal gylio linijas, automatiškai naviguoti į megstamus taškus, valdyti greitį, kryptį ir dar daugiau.


 • Spot Lock: variklis laikys jus vietoje nepriekaištingo GPS pagalba. Su integruotu priekiniu davikliu, naudojantis JOG funkcija, užinkaruotą vietą galėsite pastumti į bet kurią pusę 1.5m atstumu.
 • Slinkimo rėžimas: automatiškai reguliuos kursą ir greitį tuo pačiu metu, reiškia, kad nebereikės prisitaikyti prie maršruto, elektrinio variklio greičio keitimosi net esant ir dideliam vėjui. Šios ir daugelis kitų funkcijų kurias gali vykdyti QUEST serijos elektriniai varikliai


 • Lengvai valdomas kojinis pultas:  vienintelis pultas kuris turi Power Steering sistemą, taip pat su programuojamais mygtukais kuriuos galima susidėlioti pagal poreikius, ar tai būtų taškų žymėjimas, variklio išjungimas ar Minn Kota seklių vandenų inkaro išskleidimas.

 • Baterijos matymas realiu laiku: matykite baterijos lygį realiu laiku kol variklis veikia, gaunamas signalas kai baterijos lygis sumažėja iki 20%, tam, kad būtų įjungtas Eco rėžimas kuris prailgins baterijos veikimą. 


 • Minn Kota Maximizer funkcija: naudojant tą pačią bateriją – akumuliatorių, nuplauksite iki 5 kartų toliau nei plaukiant su kitais varikliais. Tegul žvejyboje nelieka minčių apie baterijos – akumuliatoriaus įkrovimo lygį, Maximizer funkcija pasirūpins, kad žvejyboje praleistumėte tiek laiko, kiek jūs patys to norite. Baterijos – akumuliatorių įkrovimo lygį galėsite matyti savo WR pultelyje.
 • Nesunaikinama variklio koja: Garantija suteikiama visam gyvenimui.
 • Naudojimas per programėlę: Valdykite Ulterra tiesiai iš Apple ar Android įrenginių. Variklio valdymas bus dar lengvesnis, taip pat galimybė atnaujinti įrenginį.
 • Įmontuotas sonaras: esantis variklio kojoje suteikia ypatingai ryškų Humminbird MEGA Side Imaging atvaizdavimą.

Atnaujintas nuotolinio valdymo pultas!


Minn Kota Ulterra QUEST GPS varikliai su daugybe naujovių kurios buvimą ant vandens pavers dar lengvesniu ir malonesniu


Komplektacija: Ulterra 90/115 lb. 60" variklis su įmontuotu MEGA Side Imaging, belaidžiu pultu, pavadėliu, kojiniu pultu, MKP-40 sraigtu, Ethernet laidu, Humminbird HELIX laidas Ethernet ir įmontuotam sonarui, montavimo detalės.


Specifikacija

Modelis: Ulterra QUEST 90/115 lb 60", MEGA Side Imaging Sonar, Bevielis pultas

Modelio numeris: 1358502

Vandens tipas: Gėlas vanduo FW

Kojos ilgis: 60” (153cm)

Galia: 90/115lb

Įtampa : 24/36V

One-Boat komunikacija: Taip

QUEST serija: Taip

Spot-Lock: Taip

Įmontuotas sonaras: MEGA Side Imaging

Kojinis pedalas: Taip

Valdymas: Nuotolinis pultas, kojinis pultas

Automatinis pakėlimas/nuleidimas: Taip

Power Trim: Taip

Power Steering: Taip

Lift-Assist: Ne

Nuotolinis pultas: Taip

i-Pilot Link (GPS): Ne

i-Pilot (GPS): Ne

Autopilot: Taip

CoPilot: Ne

Greitis: Kintamas

DigitalMaximizer sistema: Taip

Baterijos indikatorius: Taip

Sraigtas: MKP-40

Garantija: 2 metai


Pagalba

Reikia pagalbos, turite klausimų? Skambinkite telefonu: +370 693 55055 arba rašykite: [email protected]

 • Prekės kodas: V2311280019
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • 5,850.00€

Žymos: minn kota, ulterra, quest

//-->