NAUJAS Minn Kota Terrova Riptide 90/115 WR 60" QUEST

NAUJAS Minn Kota Terrova Riptide 90/115 WR 60" QUEST

Parduotuvės:

KAUNAS, Savanorių pr. 104

UTENA, Šaltinių g. 1

Naujausios QUEST serijos GPS elektriniai varikliai!

Minn Kota Terrova 90/115 lbs 24/36V 60" QUEST Riptide - sūriam vandeniui pritaikytas variklis


Metai iš metų Terrova modeliai yra ir bus pripažinti kaip darbiniai varikliai. Veikiantys nuo ryto iki vakaro, be menkiausių problemų. Ir dabar atsinaujinę modelis - naujasis Quest bešepetėlis variklis su dviguba 24/36V įtampa bus dar galingesnis. Su iš naujo suprojektuotu varikliu ir jo laikymu, ištobulintomis GPS funkcijomis ir su ekonomišku režimu kuris išlaiko bateriją dar ilgiau, šis variklis jūsų tikrai nenuvils. Naujos generacijos Terrova Riptide QUEST modeliai bus vieni pažangiausių kada nors sukurtų variklių. Riptide - sūriam vandeniui pritaikyti modeliai gali plaukti visuose vandens telkiniuose ar atviroje jūroje.

Iškėlimas/Nuleidimas: paspaudus svirtį variklis nusileis į stovėjimo padėtį dar lengviau. Norint elektrinį GPS variklį iškelti Auto Park padės lengviau pastatyti variklio apatinę dalį automatiškai.

Išplėsta GPS variklio sistema: patikimiausia navigacinė sistema tarp žvejų. Terrova GPS sistema padeda valdyti variklį pasitelkiant naujausias technologijas. Žymėtis taškus, rašyti maršrutus, valdyti greitį ar kryptį ir dar daugiau. Variklio valdymas bus dar lengvesnis su naujuoju valdymo pultu kuris turi LCD ekraną.

Išplėstas GPS variklio veikimas: The One Boat sistema suteikia nepriekaištingą elektrinio variklio valdymą iš Humminbird echoloto. Taip pat lengvas naudojimas su nuotoliniu pulteliu. Užsiinkaruoti, rašyti maršrutus, plaukti pagal gylio linijas, automatiškai naviguoti į megstamus taškus, valdyti greitį, kryptį ir dar daugiau.


Spot Lock: Terrova laikys jus vietoje nepriekaištingo GPS pagalba. 

Slinkimo režimas: automatiškai reguliuos kursą ir greitį  tuo pačiu metu, reiškia, kad nebereikės prisitaikyti prie maršruto, variklio greičio keitimosi net esant ir dideliam vėjui.

Šios ir daugelis kitų funkcijų kurias gali vykdyti QUEST serijos elektriniai varikliai

Baterijos matymas realiu laiku: matykite baterijos lygį kol GPS variklis veikia realiu laiku, gaunamas signalas kai baterijos lygis sumažėjo iki 20%, tam, kad būtų įjungtas Eco režimas, kuris prailgins baterijos veikimą. 


Minn Kota Maximizer funkcija: naudojant tą pačią bateriją – akumuliatorių, nuplauksite iki 5 kartų toliau nei plaukiant su kitais varikliais. Tegul žvejyboje nelieka minčių apie baterijos – akumuliatoriaus įkrovimo lygį, Maximizer funkcija pasirūpins, kad žvejyboje praleistumėte tiek laiko, kiek jūs patys to norite. Baterijos – akumuliatorių įkrovimo lygį galėsite matyti ir savo WR pultelyje.

Nesunaikinama variklio koja: atnaujinta ir pastikrpinta, garantija suteikiama visam gyvenimui. 


Naudojimas per programėlę: Valdykite variklį Terrova tiesiai iš Apple ar Android įrenginių. Variklio valdymas bus dar lengvesnis, taip pat galimybė atnaujinti įrenginį.

Apsauga nuo korozijos: Riptide modelių apatinės kojos dalies korpusas nusmėliuotas ir tada padengtas aliuminis nuo oksidacijos ir rūdžių. Paskutinis miltelinio dažymo sluoksnis suteikia maksimalią apsaugą.

Atnaujintas nuotolinio valdymo pultas!


Minn Kota Terrova Riptide QUEST GPS varikliai su daugybe naujovių kurios buvimą ant vandens pavers dar lengvesniu ir malonesniu

Komplektacija - Terrova Riptide QUEST 90/115lb. 60" variklis su valdymo pultu, pavadėliu, MKP-40 sraigtu ir tvirtinimo detalėmis.

Galimybė rinktis Riptide variklių spalvą - juoda ar balta!

Specifikacija

Modelis: Terrova Riptide QUEST 90/115lbs galia, 60" koja, bevielis pultas

Modelio numeris: 1363900

Vandens tipas: Sūrus vanduo SW

Kojos ilgis: 60” (152cm)

Galia: 90/115lb

Įtampa: 24/36V

One-Boat komunikacija: Taip

QUEST serija: Taip

Spot-Lock: Taip

Įmontuotas sonaras: Ne

Kojinis pedalas: Ne

Valdymas: Nuotolinis pultas,

Automatinis pakėlimas/nuleidimas: Ne

Power Trim: Ne

Power Steering: Taip

Lift-Assist: Ne

Nuotolinis pultas: Taip

Autopilot: Taip

CoPilot: Ne

Greitis: Kintamas

DigitalMaximizer sistema: Taip

Baterijos indikatorius: Taip

Sraigtas: MKP-40

Garantija: 2 metaiPagalba

Reikia pagalbos, turite klausimų? Skambinkite telefonu: +370 693 55055 arba rašykite: [email protected]

  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 4,990.00€

Galimi pasirinkimai

Žymos: minn kota, terrova, quest, riptide

//-->