NAUJAS Minn Kota Ultrex Quest 90/115lbs MSI/MR 60"

Nauja! NAUJAS Minn Kota Ultrex Quest 90/115lbs MSI/MR 60"

Parduotuvės:

KAUNAS, Savanorių pr. 104

UTENA, Šaltinių g. 1

Minn Kota Ultrex Quest 90/115 lbs galingumo, 60'' ilgio reguliuojama koja, gėlam vandeniui.

Tik Ultrex modelis sujungia jautrumą ir tikslumą tarp visų kada nors gamintų GPS modelių, Pats tvirčiausias modelis sukurtas taip, kad atlaikytų dižiausius iššukius. Naujasis Quest bešepetėlis variklis su dviguba 24/36V įtampa bus dar galingesnis. Su multifunkciniu kojiniu pedalu, su iš naujo suprojektuotu varikliu ir jo laikymu, ištobulintomis GPS funkcijomis ir su ekonomišku rėžimu kuris išlaiko bateriją dar ilgiau, šis variklis jūsų nenuvils bet kokiomis oro sąlygomis.


 • QUEST serija: šie 24/36V dvigubos įtampos bešepetėliai varikliai buvo neatpažystamai atnaujinti, pradedant montavimu, sraigtu, pagalba iškėliant ir baigiant veikimu ir operacine sistema. Šie modeliai įžengia į rinką ateinančiais metais ir nežada užleisti vietos tarp geriausiųjų.
 • Išplėstas GPS variklio veikimas: The One Boat sistema suteikia nepriekaištingą variklio valdymą iš Humminbird echoloto. Taip pat lengvas naudojimas su nuotoliniu pulteliu. Užsiinkaruoti, rašyti maršrutus, plaukti pagal gylio linijas, automatiškai naviguoti į megstamus taškus, valdyti greitį, kryptį ir dar daugiau.


 • Spot Lock: elektrinis variklis laikys jus vietoje nepriekaištingo GPS pagalba. Su integruotu priekiniu davikliu naudojantis JOG funkcija užinkaruotą vietą galėsite pastumti į bet kurią pusę 1.5m atstumu.
 • Slinkimo rėžimas: automatiškai reguliuos kursą ir greitį tuo pačiu metu, reiškia, kad nebereikės prisitaikyti prie maršruto, variklio greičio keitimosi net esant ir dideliam vėjui.


 • Lengvai valdomas kojinis pultas: vienintelis pultas kuris turi Power Steering sistemą, taip pat su programuojamais mygtukais kuriuos galima susidėlioti pagal poreikius, ar tai būtų taškų žymėjimas, AutoPiloto išjungimas ar išskleidimas Minn Kota sėklaus vandens inkaro.
 • Baterijos matymas realiu laiku: matykite baterijos lygį kol variklis veikia realiu laiku, gaunamas signalas kai baterijos lygis sumažėjo iki 20%, tam, kad būtų įjungtas Eco rėžimas kuris prailgins baterijos veikimą. 


 • Minn Kota Maximizer funkcija: naudojant tą pačią bateriją – akumuliatorių, nuplauksite iki 5 kartų toliau nei plaukiant su kitais varikliais. Tegul žvejyboje nelieka minčių apie baterijos – akumuliatoriaus įkrovimo lygį, Maximizer funkcija pasirūpins, kad žvejyboje praleistumėte tiek laiko, kiek jūs patys to norite. Baterijos – akumuliatorių įkrovimo lygį galėsite matyti savo i-Pilot pultelyje.


 • Nesunaikinama variklio koja: Garantija suteikiama visam gyvenimui.
 • Naudojimas per programėlę: Valdykite Ultrex tiesiai iš Apple ar Android įrenginių. Variklio valdymas bus dar lengvesnis, taip pat galimybė atnaujinti įrenginį.
 • Įmontuotas MEGA Side Imaging: sonaras esantis elektrinio variklio kojoje suteikia ypatingai ryškų Humminbird MEGA Side Imaging atvaizdavimą.
 • Sraigtai: pasirinkimas dviejų sraigtų Weedless Wedge 2 (MKP-39), Power Prop (MKP-40)

Komplektacija: Ultrex 90/115 lb. 60" variklis su integruotu sonaru MEGA Side Imaging, kojinis pedalas, nuotolinis pultas, pulto virvutė, priekinis daviklis, 30" Ethernet kabelis, Humminbird HELIX kabelis, stabilizatorius, laikymo virvutė, MKP-39 ir MKP-40 sraigtai ir montavimo detalės.

Specifikacija:

Modelis: Ultrex Quest, 90/115lb 60", MSI Sonar, MR Bevielis pultas

Modelio numeris: 1368922

Vandens tipas: Gėlas vanduo FW

Kojos ilgis: 60” (152cm)

Galia: 90/115lb

Įtampa : 24/36V

One-Boat komunikacija: Taip

QUEST serija: Taip

Spot-Lock: Taip

Įmontuotas sonaras: MEGA Side Imaging Sonaras

Kojinis pedalas: Taip

Valdymas: Nuotolinis pultas, kojinis pultas

Automatinis pakėlimas/nuleidimas: Ne

Power Trim: Ne

Power Steering: Taip

Lift-Assist: Taip

Nuotolinis pultas: Taip

i-Pilot Link (GPS): Ne

i-Pilot (GPS): Ne

Autopilot: Taip

CoPilot: Ne

Greitis: Kintamas

Digital Maximizer sistema: Taip

Baterijos indikatorius: Taip

Sraigtas: MKP-39 ir MKP-40

Garantija: 2 metaiPagalba

Reikia pagalbos, turite klausimų? Skambinkite telefonu: +370 693 55055 arba rašykite: [email protected]

 • Prekės kodas: V231130039
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • 5,690.00€

Žymos: minn kota, ultrex, quest

//-->